Недільне богослужіння
Кожної неділі з 10:00 до 12:00 ми збираємось разом на ранкове богослужіння, яке складається з читання Біблії, молитов, співів християнських гімнів та пісень, а також роз'яснювальної проповіді Божого Слова. Спільне прославлення Бога у проголошенні і слуханні Євангельських істин, які розкривають характер і справи нашого Триєдиного Бога – Батька, Сина і Святого Духа – є однією з головних причин існування Біблійної церкви благодаті.
П’ятничне вечірнє служіння
Щоп'ятниці з 18:30 до 20:00 ми збираємося разом для того, щоб вивчати Біблію. Ми вважаємо глибоке, послідовне та систематизоване вивчення Біблії – невід'ємної складової християнського життя. У 1-му посланні Петра апостол закликає віруючих «полюбити чисте словесне молоко, щоб від нього зрости на спасіння» (2:2), а в посланні до Колосян Павло застерігає: «Слово Христове нехай вселяється у вас рясно» (3:16).
Інші служіння
Крім наших регулярних служінь ми проводимо безліч інших спеціальних служінь ... Через військову агресію РФ, наша церква також приділяє особливу увагу гуманітарним місіям, як для військових так і для цивільного населення. Це служіння ми здійснюємо як на пряму, так і через помісні Євангельські церкви та місцевих пасторів-служителів, які з жертовністю та братською любов'ю поспішають підтримати всіх і кожного, як військового так і місцевого жителя.