Недільне богослужіння
Кожної неділі з 10:00 до 11:30 ми збираємось разом на ранкове богослужіння, яке складається з читання Біблії, молитов, співів християнських гімнів та пісень, а також роз'яснювальної проповіді Божого Слова. Спільне прославлення Бога у проголошенні і слуханні Євангельських істин, які розкривають характер і справи нашого Триєдиного Бога – Батька, Сина і Святого Духа – є однією з головних причин існування Біблійної церкви благодаті.
Домашні групи
Регулярні зустрічі для духовного спілкування, спільної молитви, служіння дарами важливі для духовного благополуччя як окремих християн, так і місцевої церкви загалом. З цієї причини ми збираємося посеред тижня на домашні групи, де в теплій та неформальній атмосфері ми виявляємо увагу один до одного, заохочуючи до любові та добрих справ.
П’ятничне вечірнє служіння
Щоп'ятниці з 19:30 до 21:00 ми збираємося разом для того, щоб вивчати Біблію. Ми вважаємо глибоке, послідовне та систематизоване вивчення Біблії – невід'ємної складової християнського життя. У 1-му посланні Петра апостол закликає віруючих «полюбити чисте словесне молоко, щоб від нього зрости на спасіння» (2:2), а в посланні до Колосян Павло застерігає: «Слово Христове нехай вселяється у вас рясно» (3:16).
Інші служіння
Крім наших регулярних служінь ми проводимо безліч інших спеціальних служінь: євангелізації, дитячі та спортивні табори, братні та сестринські заняття, молитовні сніданки, курси англійської мови за участю наших друзів з Лос-Анджелеса, а також багато інших заходів, спрямованих на прославлення Бога через служіння потребам членів нашої церкви та мешканців нашого району тими дарами та здібностями, які ми отримали від Нього.