Служіння

Служіння

Недільне богослужіння
Кожної неділі з 10:00 до 12:00 ми збираємось разом на ранкове богослужіння, яке складається з читання Біблії, молитов, співів християнських гімнів та пісень, а також роз'яснювальної проповіді Божого Слова. Спільне прославлення Бога у проголошенні і слуханні Євангельських істин, які розкривають характер і справи нашого Триєдиного Бога – Батька, Сина і Святого Духа – є однією з головних причин існування Біблійної церкви благодаті.
П’ятничне вечірнє служіння
Щоп'ятниці з 18:30 до 20:00 ми збираємося разом для того, щоб вивчати Біблію. Ми вважаємо глибоке, послідовне та систематизоване вивчення Біблії – невід'ємної складової християнського життя. У 1-му посланні Петра апостол закликає віруючих «полюбити чисте словесне молоко, щоб від нього зрости на спасіння» (2:2), а в посланні до Колосян Павло застерігає: «Слово Христове нехай вселяється у вас рясно» (3:16).
Інші служіння
Крім наших регулярних служінь ми проводимо безліч інших спеціальних служінь: євангелізації, дитячі та спортивні табори, братні та сестринські заняття, молитовні сніданки, курси англійської мови за участю наших друзів з Лос-Анджелеса, а також багато інших заходів, спрямованих на прославлення Бога через служіння потребам членів нашої церкви та мешканців нашого району тими дарами та здібностями, які ми отримали від Нього.

Служителі церкви

Біблійна Церква Благодати сповідує Біблійний зразок колегіального управління місцевої церкви. Нині служителями церкви є:

Майбутня подія

4 Чер, 2023
Недільне служіння
  • 04.06.2023 10:00 - 04.06.2023 11:30
  • Біблійна Церква Благодаті
00
days
00
hours
00
mins
00
secs