Служителі

Ігор Бодун
Пастор-учитель

Біблійна освіта:

Біблійна освіта: Магістр пасторського служіння (M.Div.) – Ірпінська біблійна семінарія (Ірпінь, Україна); Магістр теології (Th.M.) – EBTC (Берлін, Німеччина); Доктор служіння (D.Min.) – в процесі, The Masters Seminary, США.

Біографія

Ігор народився і виріс у сільській глибинці у невіруючій родині. У віці 14 років почув Євангеліє від друга сім’ї, який увірував, і через благодать Божу у 1996 р. навернувся до Христа. Прийнявши водне хрещення у 1997 році, був поставлений у сільській церкві на проповідницьке служіння. Після закінчення семінарії, з 2006 по 2013 роки. займається служінням організації нової церкви «Дім Євангелія» у м. Чернігів. З 2016 по 2022 рік звершував служіння першого пастора у Першій Чернігівській Церкві ЄХБ. Одружений. Разом із дружиною Наталією виховують двох дочок, Софію та Соломію.

Вірш із Біблії

Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.” (до Филип’ян 3:13-14)